XI Tydzień Wychowania

tw2021 1

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji pod hasłem „W blasku ojcostwa św. Józefainaugurującej XI Tydzień Wychowania. Odbędzie się ona w dn. 11.09.2021 r. w Katedrze Legnickiej w godz. 10.00 – 13.00.

W jej programie znajduje się: słowo na rozpoczęcie konferencji ks. prałata Roberta Kristmana, Proboszcza Katedry i Wikariusza Generalnego Diecezji Legnickiej, wykład dr Beaty Bochni o odpowiedzialności za rozwój i wychowanie dzieci, przedłożenie ks. Roberta Bielawskiego, "Być jak Józef, czy to współcześnie możliwe?, modlitwa do św. Józefa oraz Msza Św. w intencji, wychowawców i wychowanków.

Jest to dziesiąta konferencja poświęcona wychowaniu organizowana przez Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Diecezji Legnickiej w różnych miejscowościach na terenie diecezji we współpracy z Wydziałami Kurii Legnickiej oraz często z samorządami, które są odpowiedzialne za prowadzenie szkół i placówek opiekuńczo - wychowawczych.

W programie konferencji:

1. Godz. 10.00 - Ks. Prałat Robert Kristman, Wikariusz Generalny Diecezji Legnickiej:

Słowo na rozpoczęcie konferencji.

2. Godz. 10.15 – Dr Beata Bochnia, „Odpowiedzialność za rozwój i wychowanie dzieci"

(przerywnik muzyczny – pieśń uwielbienia)

3. Godz. 11.05. Ks. Robert Bielawski - "Być jak Józef, czy to współcześnie możliwe?"

4. Modlitwa do św. Józefa.

5. Godz. 12.00 - Msza św. w intencji rodzin, wychowawców i wychowanków –

homilia ks. Prałat Robert Kristman

Godz. 13.00 - Zaproszenie na poczęstunek, dom formacyjny Parafii Katedralnej, ul. Św. Piotra 2a.

Materiały i katechezy na XI Tydzień Wychowania

Zaproszenie na konferencję 11 września