Stowarzyszenie Rodzin Katolickich

Diecezji Legnickiej

Swiatowe_S_Rodzin

 

Zapraszamy do zapoznania się z Katechezami przygotowaczymi do VIII Światowego Spotkania Rodzin

 

 

 

instraukcja przygotowania do małżeństwa

Equipes Notre Dame

  „Equipes Notre Dame ma za podstawowy cel pomagać małżeństwom w dążeniu do świętości. Ani więcej, ani mniej." Ks. Henri Caffarel
   Celem Ruchu END jest więc pomoc małżeństwom chrześcijańskim w pełnym przeżywaniu ich sakramentu małżeństwa, odnajdywaniu w miłości Bożej źródła miłości małżeńskiej. Dla małżonków droga do świętości jest drogą, którą trzeba przejść we dwoje. Poprzez osobisty rozwój duchowy stajemy się darem dla współmałżonka, aby mu pomóc we wzroście do indywidualnej pełni. Aby następował postęp w kierunku wzrostu duchowego wytyczono konkretną drogę i zastosowano środki, które pomogą w podążaniu we właściwym kierunku. Podjęcie tych zadań powoli zmienia małżonków rozwijając ich duchowe życie, które zbliża je do Boga, nawzajem do siebie i do innych ludzi. Małżeństwa pragnące podążać tą drogą tworzą ekipę /4-6 małżeństw/,która spotyka się wraz z kapłanem-doradcom duchowym na comiesięcznych spotkaniach formacyjnych.


Para odpowiedzialna: Monika i Marcin Konopka e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www

Aktualności

Kalendarium Wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Logowanie

Jeżeli jesteś Doradcą lub uczestnikiem Studium - prosimy o rejestrację. Podaj imię i nazwisko w celu weryfikacji.