Stowarzyszenie Rodzin Katolickich

Diecezji Legnickiej

Diecezja Legnicka

 

herb diecezji PNG

Duszpasterstwo Rodzin

 

Zakończyła się kolonia letnia w Międzywodziu

233120488 2990861111170265 1226295966141646209 n

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Diecezji Legnickiej zorganizowało w tym roku kolonię letnią dla dzieci, która odbyła się w terminie 4-13 sierpnia w Międzywodziu. W wyjeździe uczestniczyło 40 dzieci z Kamiennej Góry, Zgorzelca oraz z okolic Legnicy i Lubina.

 

Dzieci wypoczywały w Ośrodku Wypoczynkowym Marena Wellness & SPA „Diuna”, który zapewnił bardzo dobre warunki, smaczne posiłki i bezpieczną zabawę. Podczas 10-cio dniowego wyjazdu dzieci bawiły się na plaży i kąpały w morzu pod opieką ratownika WOPR, korzystały z basenu krytego na terenie ośrodka oraz brały udział w zabawach zorganizowanych przez kadrę wykwalifikowanych wychowawców. Nie mogło także zabraknąć tradycyjnych kolonijnych konkursów, takich jak „Mam Talent”, „Miss i Mister kolonii”, zawody sportowe, najciekawsza rzeźba z piasku czy najczystszy pokój kolonisty.

 

 

Ponadto podczas kolonii dzieci pojechały na dwie autokarowe wycieczki. Pierwsza odbyła się do Pobierowa i Wrzosowa, gdzie uczestnicy bawili się w Kompleksie Rozrywkowym „Oko Iluzji” i w Bałtyckim Parku Dinozaurów. Druga wycieczka odbyła się do Międzyzdrojów, gdzie dzieci zwiedziły Gabinet Figur Woskowych, spacerowały po Alei Gwiazd i wypłynęły w krótki rejs statkiem po morzu. Pogoda dopisywała podczas całego pobytu i dni upłynęły bardzo szybko. Na koniec kolonistom bardzo ciężko było się rozstać i wszyscy żegnali się ze wzruszeniem. Wszyscy wrócili zdrowi i zadowoleni.

 

 

Po tak owocnym wyjeździe myślimy o kolejnej kolonii za rok, na którą już teraz wszystkich zapraszamy.

Galeria zdjęć z wyjazdu znajduje się na naszym Facebooku https://www.facebook.com/srklegnica.

 

Serdeczne podziękowania kierujemy do Urzędu Miasta Kamienna Góra, za otrzymanie dotacji dzięki której, na kolonię pojechała 20 dzieci z Kamiennej Góry. 

logo1

 

 

 

 

 

P1470005j

 

Aktualności