Poznaj prawdę o gender

gender"Gender uderzeniem w rodzinę. Poznaj prawdę o gender" - pod takim tytułem w sobotę 12 października 2013 r. w Legnicy odbyła się konferencja naukowa poświęcona ideologii gender. Do sali wielofunkcyjnej przy parafii św. Tadeusza Apostoła przybyło wiele osób, które wysłuchały specjalistów w tej dziedzinie. Konferencje wygłosili min.: ks. prof. Paweł Bortkiewicz z Poznania oraz prof. Maria Ryś z Warszawy. Na zakończenie swoim doświadczeniem życia w małżeństwie i rodzinie podzielili się państwo Teresa i Tomasz Birut z Polkowic.
Konferencja zakończyła się dyskusją, w której udział wzięło wielu uczestników spotkania. Można też było nabyć literaturę związaną z tematyką konferencji.

Relacja z konferencji i materiał filmowy