Zaproszenie na konferencję

Serdecznie zapraszamy na konferencję pod patronatem honorowym JE Biskupa Legnickiego prof. dr hab. Andrzeja Siemieniewskiego inaugurującą XII Tydzień Wychowania w dn. 17 września 2022 r. w auli Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie przy ul. Poźniaków 1 o godz. 11:00.
Organizatorzy: Wikariusz Biskupa Legnickiego ds. ewangelizacji i formacji chrześcijańskiej, Starosta Legnicki, Burmistrz Miasta Chojnowa, Dziekan Dekanatu Chojnów, Zarząd Główny Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Diecezji Legnickiej
Konferencję poprzedzi Msza święta o godz. 10:00 w Kościół pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła przy ul. Ściegiennego 4 w Chojnowie - pod przewodnictwem ks. prałata Roberta Kristmana, Wikariusza Generalnego Biskupa Legnickiego
Program:
Prowadzenie konferencji – ks. dr Dariusz Pudełko
- Ks. dr Piotr Kot, „Lepszy młodzieniec ubogi, lecz mądry, od króla starego, ale głupiego (Koh 4,13)”. Mądre wychowanie - inspiracje biblijne.
- Ks. dr Marek Osmulski, Zasady komunikacji z dziećmi, nastolatkami i osobami dorosłymi.
 Przerwa na kawę. Prezentacje muzyczne.
 - mgr Anna Migalska, "Czy możliwe jest partnerstwo w wychowaniu?" - dyskusja
 - Dr Beata Bochnia, „Po co człowiekowi jest potrzebne poczucie własnej wartości?“
Konferencja3